A fotón az a 7 kedves új kolléga látható, akik sikeresen elvégezték a 2025-2026. évi asztrológiai/asztrozófiai tanfolyamot és a mai korszakváltó Szaturnusz-Neptunusz együttállást sikeres vizsgával zárták. Nagyon büszke vagyok rájuk. 
Ebben a tanévben nagy volt a lemorzsolódás, sokan idő előtt feladták, voltak nehéz élethelyzetek is és valószínűleg én is szigorúbb voltam, mint korábban, ami tudatos döntés volt.
Az asztrológia nem könnyű terület, nagyon összetett rendszer, sokan fel is adják, mert nem lehet könyvekből megtanulni, rengeteget kell vele foglalkozni, az élő és hiteles tudáshoz pedig rengeteg gyakorlat és sok éves tapasztalat szükséges, tehát a tanfolyam elvégzése csak az út kezdete.
Nem célom tömegével asztrológusokat képezni, nagy felelősség nekem és annak is, aki ezt az utat járja. Ebben is igyekszem a mennyiség helyett a minőséget képviselni.
2026. év elején nem indítottam új kezdő tanfolyamot, aminek több oka is van, többek között pl. az, hogy nagyon felhígult már ez a hívatás is. Aki mégis nálam szeretne tanulni, kérek egy kis türelmet, hadd tisztuljon ebben is a tér.
Előreláthatóan ősztől indítok majd új tanfolyamot.
Hálásan köszönöm, hogy megtiszteltek a bizalmatokkal. 
SzB

