Bármilyen nehézséggel - próbával - akadállyal is találkozzunk ezekben a napokban, próbáljunk ne a történésre koncentrálni, ne azon pörögjünk, ki mit csinált, vagy nem csinált, ki hogy viselkedett, vagy nem viselkedett, nem arra van a megoldás.
A nagy égi háromszög (Mars - Plútó - Jupiter T - kvadrát) ÁTTÖRÉST hozó hatása alatt vagyunk még mindig, mely szinte minden életterületünkön hatalmas felébredést hozott. Már kioldódó energiatérben vagyunk, tehát a csúcspontokon túl vagyunk, de napokig érezhető még az utózöngéje. Érdemes átgondolni, miket is hozott felszínre, milyen dolgokban érdemes döntéseket hoznunk? Mivel Jupiter a felszálló holdcsomóponttal együtt halad, nagyon erős most a SZABAD AKARAT jelentősége.
Ezekben a napokban kristálytisztán megmutatkozott, ha valamit eltitkoltál régóta MAGad elől is, mert azt hitted, már mindent megváltoztattál, már minden a helyén van és mostanság szembesülsz azzal, hogy felbukkannak eddig láthatatlan új szempontok, melyeket meg kell oldani. ![]()
Nagyon erős napokban vagyunk, melynek első csúcspontja ma és holnap van (május 17-18.).
A ma délutáni (május 17. szerda) Hold - Plútó kvadrát (15:00) átütő ereje már bevezeti az éjszaka bepontosuló Jupiter - Plútó kvadrátot (egzakt május 17-ről 18-ra virradó éjszaka, 03:09), mely hatalmas ÁTTÖRÉST hozhat az eddigi hitrendszereinkben. :)
A folyamat következő lépcsőfoka a május 19-ei (17:53) Bika jegyű ÚjHold, a május 21-ei (05:11) Mars - Plútó szembenállás, végül a május 23-i (07:12) Mars - Jupiter kvadrát.
Kitartást Mindenkinek, a Merkúr már szinte egy helyben áll az égen (stacioner május 15., hétfő 05:16), ezzel lassan véget ér a látszólag hátráló mozgás, a mindennapi dolgaink is elindulnak, napról napra könnyebben megy majd az anyagi teremtés is. Tanuljunk az elmúlt hetek akadályoztatásából, konfliktusaiból, meg nem értettségéből, nem véletlenül tapasztaltuk meg őket, változtatásra szorulnak :)
Ennek a naptári évnek talán a legjelentősebb hetéhez érkezünk, amikor is az égen egy nagy égi háromszög (ún. kvadrát háromszög) jön létre, 3 lassú mozgású bolygó között (Jupiter - Plútó - Mars), ezért ennek a hatása kb. 2 héten keresztül nagyon erőteljesen érezhető (már benne vagyunk). :)
- Mondhatsz NEM-et, van választásod
- Kapcsolataink beérése
- MAGaddal foglalkozz, ne másokkal és az életed pozitív irányba változik.
- Meg kell tanulni FÜGGETLENNEK lenni és maradni!
- Nekünk kell igazzá válnunk, enélkül igaz(i) Társra nem találhatunk
- Váratlan fordulatok ideje
- A függetlenedés TeliHoldja
- Nem működő kapcsolatokról
- Függetlenedj!
- Nagy Kapcsolati emelkedés ideje
https://www.szantobrigitta.hu/
szantobrigittaholisztika@gmail.com
Az asztrozófiai elemzés nem minősül egészségügyi szakképesítéshez kötött pszichoterápiás gyakorlatnak, vagy terápiás tanácsadásnak, illetve nem minősül gyógyító vagy természetgyógyászati tevékenységnek.
<->
