Beleállni a saját erőbe

Amikor megszűnik körülötted a támogatás, amikor EGYedül maradsz egy helyzetben, amikor kiderül, hogy senki sem az, akinek és aminek eddig mutatta magát, akkor jött el az idő, hogy ÁLLJ BELE A SAJÁT ERŐDBE!
Ismét határhúzás

Sokáig azért maradunk benn sorsrontó helyzetekben, alárendelt szituációkban, megalázó mintákban, egyoldalú kapcsolatokban stb., mert azt tanultuk, rossz, aki konfrontálódik, rossz, aki ellentmond, rossz, aki kiáll önMAGa igazsága mellett.
 
Az a helyzet, hogy aki csak akkor szeret bennünket, amikor bólogatunk, amikor helyeslünk, amikor csendben maradunk, NEM szeret bennünket.
Mit tanít a helyzet - kapcsolat - tapasztalás?

Bármilyen nehézséggel - próbával - akadállyal is találkozzunk ezekben a napokban, próbáljunk ne a történésre koncentrálni, ne azon pörögjünk, ki mit csinált, vagy nem csinált, ki hogy viselkedett, vagy nem viselkedett, nem arra van a megoldás.

Értékes vagy értéktelen?!

A nagy égi háromszög (Mars - Plútó - Jupiter T - kvadrát) ÁTTÖRÉST hozó hatása alatt vagyunk még mindig, mely szinte minden életterületünkön hatalmas felébredést hozott. Már kioldódó energiatérben vagyunk, tehát a csúcspontokon túl vagyunk, de napokig érezhető még az utózöngéje. Érdemes átgondolni, miket is hozott felszínre, milyen dolgokban érdemes döntéseket hoznunk? Mivel Jupiter a felszálló holdcsomóponttal együtt halad, nagyon erős most a SZABAD AKARAT jelentősége.

Titkok pedig nincsenek

Ezekben a napokban kristálytisztán megmutatkozott, ha valamit eltitkoltál régóta MAGad elől is, mert azt hitted, már mindent megváltoztattál, már minden a helyén van és mostanság szembesülsz azzal, hogy felbukkannak eddig láthatatlan új szempontok, melyeket meg kell oldani. ?

ÖNVÉDELEM

Hát kérem, tényleg nagyon komoly napokban vagyunk. ?
 
Kiderülnek a hazugságok, lehullanak az álarcok, megmutatkoznak a manipulációs játszmák mozgatórugói, a lehúzás, az átverés, a hülyének nézés stb., szükség is van az erőnkre, hogy elbírjuk mindazt, ami megmutatkozik. ?
Állj ki MAGadért!

Nagyon erős napokban vagyunk, melynek első csúcspontja ma és holnap van (május 17-18.).

A ma délutáni (május 17. szerda) Hold - Plútó kvadrát (15:00) átütő ereje már bevezeti az éjszaka bepontosuló Jupiter - Plútó kvadrátot (egzakt május 17-ről 18-ra virradó éjszaka, 03:09), mely hatalmas ÁTTÖRÉST hozhat az eddigi hitrendszereinkben. :)

A folyamat következő lépcsőfoka a május 19-ei (17:53) Bika jegyű ÚjHold, a május 21-ei (05:11) Mars - Plútó szembenállás, végül a május 23-i (07:12) Mars - Jupiter kvadrát.

Van úgy, hogy bele kell állnunk az ERŐNKBE

Épp azoktól esik legrosszabbul az elutasítás, a támadás, az ellehetetlenítés, a támogatás hiánya, a bántalmazás, a lehúzás, a meg nem értés stb., akikről azt feltételeznénk, hogy támogatniuk kellene, akikről azt hisszük, a legközelebb állnak hozzánk, akikről azt gondoljuk, hogy a jó szándék vezérli őket. Ezt a kiábrándulás - érzést egyszer, vagy többször mindenki megéli, ez alól nincs kivétel.
"Csalódunk" anyánkban, apánkban, gyerekünkben, rokonainkban, szerelmünkben, barátunkban, tanárunkban, főnökünkben, mesterünkben stb., valójában ez egy TÖRVÉNYSZERŰ FELÉBREDÉSI FOLYAMAT.
Mire megyünk a tudásunkkal?

Vajon tényleg ragaszkodnom kell ahhoz a vélt vagy valós ismerethez, tudáshoz, amit szellemi szinten tudok, de ami valamiért nem jelenik meg a valóságomban?
ATTÓL HOGY SOKAN MONDANAK, VAGY SOKAN TUDNI VÉLNEK VALAMIT, MÉG NEM BIZTOS HOGY IGAZ. ?
Kiderül a teljes IGAZság

Kitartást Mindenkinek, a Merkúr már szinte egy helyben áll az égen (stacioner május 15., hétfő 05:16), ezzel lassan véget ér a látszólag hátráló mozgás, a mindennapi dolgaink is elindulnak, napról napra könnyebben megy majd az anyagi teremtés is. Tanuljunk az elmúlt hetek akadályoztatásából, konfliktusaiból, meg nem értettségéből, nem véletlenül tapasztaltuk meg őket, változtatásra szorulnak :)

Ennek a naptári évnek talán a legjelentősebb hetéhez érkezünk, amikor is az égen egy nagy égi háromszög (ún. kvadrát háromszög) jön létre, 3 lassú mozgású bolygó között (Jupiter - Plútó - Mars), ezért ennek a hatása kb. 2 héten keresztül nagyon erőteljesen érezhető (már benne vagyunk). :)

https://www.szantobrigitta.hu/

szantobrigittaholisztika@gmail.com

Az asztrozófiai elemzés nem minősül egészségügyi szakképesítéshez kötött pszichoterápiás gyakorlatnak, vagy terápiás tanácsadásnak, illetve nem minősül gyógyító vagy természetgyógyászati tevékenységnek.

Adatkezelési szabályzat

<->